Dr. White Akıllı Diş Beyazlatma Cihazı, akıllı telefon, tablet ya da USB girişe sahip herhangi bir cihaza takıldığı anda beyazlatma işlemini için çalışır duruma geliyor. Paketten çıkan ve her telefona uyumlu kabloyu ya da USB girişini ister telefona ister bilgisayara taktıktan sonra, yine kutudan çıkan diş beyazlatma jelini dişlere uygulayarak lazer ışını veren aparatı dişlere yerleştirmek ve 10 dakika beklemek yeterli. Hidrojen peroksit içermeyen diş beyazlatma jeli, doğal yapılı bileşenler sayesinde insan sağlığına olumsuz bir etkide bulunmuyor.

3 Farklı Güç Kaynağı

Dilediğiniz Mobil Cihazla Kullanım Kolaylığı

Dr. White Akıllı Diş Beyazlatma Cihazı’nızı hiçbir elektronik enerji aksamına ihtiyaç duymadan; akıllı telefonunuz, tabletiniz veya USB girişe sahip herhangi bir cihaza takıldığı anda beyazlatma işlemi için çalışır duruma gelecektir.

Türkiye'nin İlk ve Tek 3D Beyazlık Teknolojisi

Diş Hekimleri’nin kullandığı beyazlatma sistemi ile aynı teknolojiyi kullanmaktadır. Siz ve sevdikleriniz güvenle Dr. White Akıllı Diş Beyazlatma Cihazı’nı kullanabilir, dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşabilirsiniz.

LED Işık Teknolojisi

16’lı Mavi LED ışıklı 3D Beyazlık Teknolojisi ile en etkin beyazlığa ulaşmanızı sağlar.

Cihazımı kullanırken 10 dakikamı sitede geçirmek istiyorum.
TIKLA

Diğer Ürünler